blogger

Merhaba Ben Zeynep, dünyama hoş geldiniz.

Edindiklerimi paylaşmak için buraya yazıyorum. Araştırmacı ruh halim ve her şeyi merak eden beynim ile karşınızdayım. Tam bir excelci ve Google cıyım. Bilmediğim her şeyi Google larım. Bilmediğim yerlere Google Map ‘ten bakmaya bayılırım. Dünyanın çeşitli yerlerini, sokaklarını bu şekilde dolaşabilirim.

Türkiye ‘denim ama dünyanın her yerini görmek için sabırsızlanıyorum. Şu ana kadar hiç yurtdışına çıkmadım. Bir kerecik uçağa bindim ama yetmedi. Eğer Alaaddin ‘in Sihirli Lambası ile karşılaşmış olsam şunları dilerdim; her şeyin iç yüzünü, neden, nasıl öyle olduğunu bilmek; ışınlanmak istemezdim, yolda vakit geçirmeyi seviyorum, her şeyi görmeli, dokunmalı, hissetmeli, hatta koklamalıyım. Ağız dolusu kahkahaların delisiyim. Evet biraz deliyim, doluyum da)) kim değil ki.. herkes kadar ilgincim fazlam ya da eksikliğim yok.

Eski zamanları da çok merak ediyorum, ışınlanmayı değil ama eski zamanlara istediğim zaman gidip gelebilmeyi çok isterdim. Birde sağlıklı ve iradeli bir yaşam isterdim. Fazla yememek, fazla uyumamak, bolca kitap, film, dizi, hayat, aşk ve bu hayattan tatmin duygusu..

Bir şekilde tanışmışsak muhakkak yazın, muhabbeti de severim ve ne düşündüğünüzü, nasıl hissettiğinizi bilmek isterim.

Pozitif enerjiniz bol olsun..